Strona główna

Transmisja LIVE z 5 edycji NSPF!

Misja

Z pasją i zaangażowaniem, wspieramy wszystkich zainteresowanych uprawianiem Triathlonu, poprzez indywidualny dobór planów treningowych oraz dbałość w szczegółach o zrównoważony rozwój oraz uśmiech na mecie.

Wizja

Nasze działania treningowe, opieramy przede wszystkim o zasady zdrowego trybu życia, które każdemu umożliwiają przygotowanie się do swojego pierwszego triathlonu oraz pokonanie własnych słabości.

Wartości

Recenzje

Sportem interesuję się od dłuższego czasu. Zaczęło się od rekreacyjnego pływania, biegania i sporadycznej jazdy na rowerze. Z czasem zaczęłam testować własne możliwości i stawiać przed sobą nowe wyzwania, a sport stał się moją pasją. I tak postanowiłam spróbować swoich sił w triathlonie.

Największym wyzwaniem było pływanie, lecz dzięki pracy trenera pokonałam lęki, zwiększyła się moja wytrzymałość, oraz przyswoiłam prawidłowa technikę.

Profesjonalnie przygotowane, zróżnicowane i modyfikowane według potrzeb plany treningowe, ciągle wzmacniają moje ciało, poprawiają kondycję oraz osiągane wyniki.

Ponadto grupę OGT tworzy fajna paczka, pozytywnie nastawionych i pomocnych ludzi.

Dzięki OGT walczę ze swoimi słabościami i pokonuje kolejne bariery, które jeszcze niedawno były dla mnie nie do osiągnięcia.

Katarzyna Szarek

Jestem w OGT ze względu na atmosferę i ciągły rozwój siebie oraz  przesuwania swoich granic.

Dzięki OGT odnalazłem cel, do którego chcę dążyć, i wiem, w którą stronę chcę iść przez najbliższe lata.

Wiktor Twardowski

Trafiłem do OGT w 2017 . Jestem w grupie już 3 lata, i na razie nie zanosi się na zmiany…

Pasuje mi to że nie ma presji wyników, chyba że ktoś sobie to sam postawi za priorytet. Mam tu stabilizację ( opieka trenerska, wsparcie kolegów z grupy, dobra koleżeńska atmosfera ). Dużo osiągnąłem sportowo sam dla siebie, udowodniłem, że mimo wieku nie ma barier. Co więcej pewnie można zostać Mistrzem Polski a nawet Świata ale po MP Malbork trochę zmieniłem swój światopogląd, można ale nie trzeba. I to właśnie zrozumiałem dzięki temu że jestem w OGT, patrząc na innych wiem,  że można też trenować i bawić się triathlonem, co nie eliminuje startów w imprezach rangi MP marząc o jak najlepszym wyniku ale nic na siłę, fajnie jest pojechać grupą na zawody, ubrać się w klubowe ciuchy, wystartować razem, posiedzieć pod namiotem przy piwku, wtedy naprawdę człowiek czuje że jest sens w tym co robimy dla siebie, swojego zdrowia i życia, no i dla naszych rodzin, które tak naprawdę są częścią naszych wyjazdów. Fajne jest to, że tak naprawdę OGT to jest taka mała rodzinka i chciałbym żeby tak zostało.

Tomasz Kubicki

Dlaczego jestem w OGT?

Nowe wyzwania, aktywność fizyczna, nowe znajomości, wspólne cele, integracja, rozwój, zabawa

Co zrobiłem dla siebie w OGT?

Otrzymałem możliwość szkolenia się, pogłębienia wiedzy w dziedzinie zdrowego trybu życia, możliwość tworzenia i uczestnictwa w projektach sportowo społecznościowych.

Piotr Szelerski

Zawsze lubiłem sport, od paru lat ćwiczę na siłowni, biegam, pływam jeżdżę rowerem.

Do OGT dołączyłem stosunkowo niedawno, ale z moich obserwacji widzę potencjał i możliwość rozwijania swoich umiejętności, poprawy wyników i stawiania sobie coraz wyższych celów.

Dodatkowo super zgrana ekipa, która również daje dużo wsparcia i motywuje do działania.

Na razie w OGT sprawdziłem się w duathlonach, ale liczę ze w tym sezonie będę miał możliwość sprawdzić się na jakimś dystansie w triathlonie.

Marcin Szelerski