Oleśnicka Grupa Triathlonowa
Trenuj z nami

Trenuj z nami

 Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspólne treningi!

Oleśnicka Grupa Triathlonowa została założona w kwietniu 2016 roku przez lokalnych pasjonatów triathlonu. Działalność grupy oparta jest na kilkuletnim doświadczeniu zawodników startujących w innych barwach oraz pracy licencjonowanych trenerów.

Nasi zawodnicy biorą udział w licznych zawodach triathlonowych, kolarskich, pływackich czy biegowych zarówno w Polsce i za granicą.

Naszym głównym założeniem jest także zainteresowanie dzieci i młodzieży triathlonem, który od 16 lat jest dyscypliną olimpijską. Treningi prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską odbywają się w miłej atmosferze wspólnej rywalizacji. Pracujemy w oparciu o plany treningowe dostosowane do wieku i poziomu wytrenowania zawodników. W zależności od wielu czynników są one zindywidualizowane i pozwalają na poprawę wyników.

Zapewniamy profesjonalne zajęcia przez cały rok.  Odbywają się one na basenie, w terenie, na stadionie oraz na siłowniach.

Co jest istotne, osoby bez większego doświadczenia pływackiego są jak najbardziej mile widziane w naszych szeregach. Razem damy radę !

Chętnych prosimy o kontakt z prezesem klubu Marek Błach, tel. 501-687-501

 

Projekt i wykonanie: