15-10-2019
Bez kategorii
daniel.laba

Keep Calm and Love Iromnam ❤️❤️❤️

Dokładnie 06 października 2019 o godzinie 08:00 rano na starcie Ironman Barcelona  stanął Nasz Zawodnik Tomasz Kubicki. Imprezie tej towarzyszyły tak wielkie emocje, że chyba tylko słowa Tomka mogą to oddać.

"Spełniło się moje marzenie, zostałem Ironman na pełnym dystansie. Ten rok był szczególnie trudny, jedna kontuzją goniła drugą, tak naprawdę treningi na serio zaczęły się pod koniec maja. Robiłem co mogłem, żeby...

I Sportowy Memoriał im. Mirosława Mularczyka już za nami.

Dołożyliśmy swoją cegiełkę organizując Triathlon stacjonarny.
W wyścigu na cześć "MIRA" udział wzięło 22 osoby. Jako ciekawostkę dodam, że tylko jeden uczestnik jest związany z Triathlonem.

W kategorii kobiet open bezkonkurencyjna była Adelina Jarmuszewicz, która 500 m - wiosła, 5000 m - rower, 400 m - bieg, pokonała w 12 minut i 48 sekund.

W kategorii mężczyzn open numerem 1 został Szymon Babiarz, wynik...

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że dzięki współpracy i wsparciu Urzędu Miasta Oleśnica rusza druga edycja projektu Tri-Oleśnica!

Projekt zakładał przygotowaniu przez nas grupy oleśniczan do udziału w zawodach triathlonowych. Jego pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku, a swój finał miała we wrześniu podczas zawodów o nazwie Triathlon Zgorzelec, na których przedstawiciele Oleśnicy musieli zmierzyć się z dystansem olimpijskim (1,5 km pływania, 40 km jazdy...