Oleśnicka Grupa Triathlonowa
Przygotowania na sezon 2018 ruszyły !

Przygotowania na sezon 2018 ruszyły !

Przygotowania na sezon 2018 ruszyły !
20-12-2017
Bez kategorii
administrator123

Ostatnimi czasy wiele się dzieje u nas!

Ledwo jesteśmy w stanie otrząsnąć się po wyczynach jednego z naszych zawodników, a już gonią nas kolejne wydarzenia, które stale kierują nas w stronę zdeterminowanej i cierpliwej pracy nad techniką i samymi sobą.

W wielkim skrócie nasze minione dwa dni wyglądały następująco:

W ubiegłą niedzielę nasz reprezentant Jacek wyśmienicie poradził sobie z crossowym dystansem 5 km w IV Finałowy Etap Cztery Pory Roku i zajął 9. miejsce w klasyfikacji OPEN i 2. miejsce w swojej kategorii wiekowej! Osiągnął czas 19:36, co było jednoznaczne z jego życiówką! BRAWO! Nie było to łatwe w błocie i na nierównym terenie!

Gratulujemy najmocniej Jackowi, jak i wielu innym zaprzyjaźnionym uczestnikom imprezy znakomitej formy! Pozdrawiamy serdecznie Kubisia Team Olesnica oraz Bierutowska Grupa Biegowa, której również gratulujemy wspaniałej atmosfery podczas zawodów!

W poniedziałek natomiast, podczas naszych regularnych treningów na basenie odwiedził nas sportowiec, któremu wiernie kibicujemy!

Był nim Robert Wilkowiecki Triathlon z GVT BMC Triathlon Team, który ostatnio też gościł też u nas na spotkaniu na którym przedstawiał najważniejsze aspekty treningu triathlonisty.

Na basenie, jak i na ostatniej wizycie Robert nie szczędził nam arcyważnych wskazówek dotyczących jakości treningów. Ocenił i zaznaczył wagę wykonywanych podczas nich ćwiczeń i regeneracji po nich, a także poruszył niedoceniane tematy psychologiczne podejścia do treningu.

Te wskazówki przenoszą nas o kilka poziomów wyżej i motywują do dalszego progresu!

Dziękujemy bardzo serdecznie Robert za zaangażowanie i chęć dzielenia się wiedzą. Życzymy Tobie, jak i reszcie ekipy GVT BMC Triathlon Team samych sukcesów!

Projekt i wykonanie: