Oleśnicka Grupa Triathlonowa
Pierwszy rok działalności naszego stowarzyszenia za nami!

Pierwszy rok działalności naszego stowarzyszenia za nami!

Pierwszy rok działalności naszego stowarzyszenia za nami!
12-09-2017
Bez kategorii
administrator123

To był dla nas czas zbierania doświadczeń oraz poszerzania horyzontów. Czas budowania podstaw i zasad funkcjonowania stowarzyszenia, jak i przede wszystkim poznawania mnóstwa wspaniałych ludzi z którymi dzielimy wspólne pasje.Nie da się ukryć, że był to też rok wytężonej pracy zarówno dla nas jako założycieli jak i dla naszych podopiecznych podczas wspólnych treningów. Ich zaangażowanie przerosły nasze oczekiwania i motywowały do jeszcze większych starań z naszej strony. To właśnie Ci ludzie pokazali nam, że wzajemne wsparcie to coś, czego nie można nabyć, nauczyć się lub zastąpić czymś innym. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem osiągnięć wszystkich z nich! Osiągnięć osób, które niejednokrotnie udowadniały nam swoim wysiłkiem i determinacją, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Gratulujemy Wam!

Chcielibyśmy zaznaczyć, że Oleśnicka Grupa Triathlonowa nie istniałaby bez ludzi takich jak Wy. Uważamy, że to, co połączyło nas oprócz pasji i doprowadziło do miejsca, w którym teraz jesteśmy to chęć realizowania swoich marzeń. Wszyscy z Was wiedzą doskonale, że marzenia bez wyznaczania sobie kolejnych celów do wykonania, dalej pozostaną tylko marzeniami! Dlatego chcielibyśmy życzyć Wam wszystkim dalszej wytrwałości i cierpliwości w dążeniu do realizacji marzeń. Choćby miało to Was kosztować tysiące takich małych celów, miliardy kroków i kilometrów na treningu oraz masę wyrzeczeń - życzymy Wam ich spełnienia oraz radości i satysfakcji we wszystkim, co robicie!

Wiele jeszcze jest do zrobienia, ale nad tym jeszcze popracujemy! Przed nami najważniejszy sprawdzian podsumowujący cały rok przygotowań - Triathlon Zgorzelec! Jesteście gotowi, więc dajcie z siebie wszystko chłopaki!!!

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować osobom i firmom, które podczas ostatniego roku wsparli nas dobrym słowem i radą: Agnieszka Pilarska i Dawid Smolak z Vena Vita - Studio Rehabilitacji i Terapii Naturalnych, Stefan Stefanowicz z JA tylko Biegam, Michał Rajca, Maciej Chmura - Triathlete, ROWER WRONA - Oleśnica oraz Platforma Sportów Wytrzymałościowych - dziękujemy!

Projekt i wykonanie: